ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14024404
*
nr 1402 4404
Spegel
3-delad, 1950-tal. 62x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 19:32:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 10:59:17
1
300 kr
7/6 15:31:42
2
700 kr
7/6 19:19:37
1
400 kr
7/6 19:19:37
2
450 kr (Budbetjänt)
7/6 19:20:31
1
700 kr
7/6 19:20:31
2
700 kr (Budbetjänt)
7/6 19:21:41
1
1.100 kr
7/6 19:25:31
3
900 kr
7/6 19:25:31
1
1.000 kr (Budbetjänt)
7/6 19:25:57
3
1.200 kr
7/6 19:27:00
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1402 4404
Spegel
3-delad, 1950-tal. 62x66 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 10:59:17 | 1 | 300 kr |
7/6 15:31:42 | 2 | 700 kr |
7/6 19:19:37 | 1 | 400 kr |
7/6 19:19:37 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
7/6 19:20:31 | 1 | 700 kr |
7/6 19:20:31 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
7/6 19:21:41 | 1 | 1.100 kr |
7/6 19:25:31 | 3 | 900 kr |
7/6 19:25:31 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
7/6 19:25:57 | 3 | 1.200 kr |
7/6 19:27:00 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14